МОСКВА (QHA) -

Слова президента Росії Путіна про те, що «в Росії тортур немає» мають послужити сигналом для правоохоронців щодо акуратності при застосуванні тортур. Про це повідомив у інтерв'ю Укрінформу адвокат Марк Фейгін.

— В авторитарній системі, яка зараз сформувалася в Росії, важливі заяви глави, на зразок таких: "В Росії тортур немає". Він сказав це у зв'язку з Пановим та Захтеєм. Зрозуміло, що це неправда. Але саме ті, хто здійснюють ці тортури, сигнал почують. Вони знають, що тортури є. Але якщо головний так сказав  значить треба катувати не сильно, катувати треба акуратно. За авторитаризму гвинтики системи ловлять і сприймають кожен сигнал сюзерена, заявив Фейгін.

Нагадаємо, як передавало QHA 8 грудня Панов надіслав до Слідчого комітету заяву про застосовування тортур щодо нього, в якій просив перевірити дії співробітників ФСБ, що затримали його. За словами Панова, після затримання на кордоні співробітники ФСБ катували його електрострумом, били залізною арматурою, підвішували за наручники до стелі.

ФОТО: інтернет

QHA