МОСКВА (QHA) -

Найближчим часом російський адвокат Марк Фейгін планує вирушити до Криму, щоб представляти на суді інтереси одного з лідерів кримськотатарського національного руху, заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова.

31 травня відбулося попереднє засідання у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова. Перше засідання по суті у відкритому режимі відбудеться 7 червня о 14:30 у Сімферопольському районному суді (вул. К. Маркса, 17).

Нагадаємо, 12 травня 2016 року ФСБ по Криму порушила проти заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова кримінальну справу за ст. 280.1 за нібито заклик в ефірі ATR до дій, які загрожують територіальній цілісності Російської Федерації. Умеров заявляв, що його слова в передачі невірно переклали.

З Умерова взяли підписку про невиїзд. Для проходження психіатричної експертизи він був насильно вміщений до психлікарні, де мав серйозні проблеми зі здоров'ям. Після того як російські окупанти відпустили Умерова з психіатричної лікарні, вони ще кілька разів викликали його на допити.

QHA