КИЇВ (QHA) -

Незаконно затриманого в РФ українського журналіста Романа Сущенка намагатимуться звільнити цієї весни. Про це сьогодні, 20 березня, заявив адвокат українця Марк Фейгін в ефірі телеканалу "Прямий".

За словами адвоката, основна справа (по суті) Сущенко надійшло до суду. Попереднє засідання у справі відбудеться 27 березня. Адвокат висловив упевненість, що процес, який почнеться наступного тижня, очевидно, буде йти в березні і квітні.

— Наше головне завдання, щоб Романа цієї весни звільнили ... Це наша головна стратегічна мета, — зазначив він.

Відзначимо, 20 березня в Московському міському суді відбувся розгляд апеляційної скарги у справі Романа Сущенка. Суддя відхилив апеляцію захисту українського журналіста.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко не сумнівається, що Роман Сущенко повернеться додому після так званого суду в РФ.

Раніше Марк Фейгін заявляв, що Сущенка та інших українських громадян, яких утримують в Росії з політичних мотивів, обмінюватимуть не за списком, а тільки в індивідуальному порядку.

Як повідомляло QHA, спеціальний кореспондент інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був заарештований у Москві 30 вересня 2016 року і обвинувачений у шпигунстві на користь української держави.

QHA