СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Правозахисника Емір-Усеїна Куку, якого звинувачують у причетності до забороненої на території Російської Федерації і в окупованому Криму організації «Хізб ут-Тахрір», хочуть позбавити батьківських прав. Про це повідомляє мама політв'язня Муніра Куку.

— Недруги, вгамуєтеся нарешті і припиніть цькування мого сина, Куку Емір-Усеїна Кемаловича, прагнучи позбавити його батьківських прав! Примусово відірвавши батька від своїх малолітніх дітей, ви ще смієте звинувачувати його у поганому батьківстві?! Побійтеся Бога, чудовиська, і зарубайте у себе на носі, що у мусульман не може бути поганих батьків і матерів! Це - аксіома Ісламу, тобто істина, яка не потребує доказів.

Мама Емір-Усеїна — Муніра Абдураїмова, написала мама фігуранта справи «Хізб ут-Тахрір».

Нагадаємо, вже шестеро фігурантів справи «Хізб ут-Тахрір»  Рефат Алієв, Арсен Джеппаров, Вадим Сірук, Енвер Бекіров, Муслім Алієв та Емір-Усеїн Куку  перебувають на стаціонарній психіатричній експертизі у лікарні Сіфмерополя.

Як повідомляло раніше QHA, міжнародна правозахисна організація Amnesty International у жовтні заявила про те, що сім'я політв'язня, правозахисника Емір-Усеїна Куку зазнає переслідувань і залякувань. Правозахисники стверджують, що сім'ю Куку переслідують з метою залякати самого Емір-Усеїна, який утримується у СІЗО.

ФОТО: інтернет

QHA