РОСТОВ-НА-ДОНУ (QHA) -

Кримськотатарський активіст Емір-Усеїн Куку зустрівся з адвокатом Олександром Попковим у ростовському СІЗО-1. Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк на своїй сторінці у Facebook.

— Чекав дві години, проговорили хвилин тридцять. За словами адвоката, виглядає Куку задовільно, був сонним, оскільки в його камері на вісім нар 17 осіб, які сплять по черзі. Говорили про початок процесу, сказано у повідомленні.

Сам Куку заявив, що «нічого доброго від суду не чекає».

— Завтра (10 січня,  ред.) у Північно-Кавказькому військовому окружному суді попереднє засідання щодо «ялтинської шістці» справи Хізб ут-Тахрір. Відбудеться у закритому режимі,  додав Наумлюк.

Раніше Міжнародна правозахисна організація Amnesty International закликала взяти участь умарафоні написання листів на підтримку кримського політв'язнів Емір-Усеїна Куку.

Нагадаємо, напередодні Нового року стало відомо, що у СІЗО Краснодарського краю 28 грудня били і цькували собаками Емір-Усеїна Куку і Вадима Сірука.

Сьогодні ж стало відомо, що фігурантів фіктивної кримінальної «справи Хізб ут-Тахрір» перевели у СІЗО міста Ростов-на-Дону (Росія).

Як повідомив адвокат Едем Семедляєв, завтра, 10 січня в російському місті має пройти попереднє засідання щодо кримчан. За його словами, слухання пройде у Північно-Кавказькому окружному військовому суді.

Зазначимо, що фігурантами так званої «справи Хізб ут-Тахрір» є: Рефат Алімов, Арсен Джеппаров, Емір-Усеїн Куку, Муслім Алієв, Енвер Бекіров і Вадим Сірук.

QHA