КИЇВ (QHA) -

Прокуратура Київської області підозрює колишнього посадовця Київської обласної державної адміністрації у розтраті коштів, призначених для будівництва житла для переселенців з Донбасу. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

— Прокуратурою Київської області, за матеріалами співробітників Управління захисту економіки у Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, повідомлено про підозру колишньому начальнику Служби у справах дітей та сім'ї Київської обласної державної адміністрації у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України, сказано у повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що екс-чиновник у 2015-2016 роках не за призначенням розтратив кошти у розмірі 10 мільйонів гривень. Ці кошти в рамках грантового договору ЄС мали направити на створення соціального гуртожитку для переселенців з Донбасу.

Екс-чиновнику за вчинення злочину загрожує позбавлення волі на термін до 6 років.

QHA повідомляло, що 15 грудня Національне антикорупційне бюро повідомило голові Дружківського міського суду Донецької області про підозру в отриманні хабара. Також повідомили про підозру і спільникові голови суду — адвокату, який виконував роль посередника.

QHA