СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Слідство не знайшло на речах, вилучених зі схованки на кладовищі селища Суворове, слідів «кримських диверсантів» Андрія Захтея та Євгенія Панова, затриманих майже рік тому російськими силовиками.

Про це адвокат Захтея Олексій Ладін повідомив виданню «Медіазона», ознайомившись з результатами порівняльно-молекулярної судової експертизи.

— Порівнювалися біологічні зразки з предметів, вилучених зі схованки — рюкзака на кладовищі, де були пакетик з-під спецій, мабуть, щоб відлякувати собак, і з якоюсь пляшки. З ними порівнювалися біологічні зразки Панова і Захтея. За результатами експертизи ніяких біологічних слідів Захтея і Панова на речах немає. Крім того, вдалося ознайомитися з результатами двох дактилоскопічних експертиз, судячи з яких, відбитків пальців ні Панова, ні Захтея на предметах теж немає.

Адвокат подав клопотання про фотографування матеріалів справи, але слідчий запросив час, щоб «проконсультуватися з керівництвом».

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ Росії повідомила про запобігання в окупованому Криму «терористичних актів», нібито підготовлених Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України. РФ заявила про ліквідацію якоїсь агентурної мережі української розвідки на півострові. У справі про підготовку диверсії було затримано сім осіб. Керівником групи був названий Євген Панов, а його спільником — Андрій Захтій.

На початку березня підконтрольний Кремлю Київський районний суд Сімферополя за клопотанням слідчого на три місяці — до 7 червня 2017 року — продовжив арешт Панова і Захтея.

Як повідомляло QHA, раніше Панову відмовили у порушенні кримінальної справи за фактом застосування проти нього катувань.

ФОТО: Фейсбук Антона Наумлюка

QHA