МОСКВА (QHA) -

Російська радіокомпанія «Ехо Москви» відмовилася опублікувати на своєму сайті звернення на захист політв'язня — українського журналіста Романа Сущенка. Про це повідомив адвокат Марк Фейгін на своїй сторінці у Facebook.

— Щойно «ЕХО МОСКВИ» відмовилося на своєму сайті публікувати звернення на захист українського журналіста Романа Сущенка. Чудовий привід поговорити про це на Форумі вільної Росії на панелі про пропагандиста, яку я веду, написав він.

QHA повідомляло, що Московський міський суд продовжив запобіжний захід українському журналісту Роману Сущенку і залишив його під вартою до 13 січня 2018 року. Після засідання адвокат Марк Фейгін додав, що суддя помилився і в судовій ухвалі сказано до 30 січня.

Нагадаємо, спеціальний кореспондент інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був заарештований у Москві 30 вересня 2016 року і звинувачений у шпигунстві на користь української держави. Його утримують у московській в'язниці «Лефортово».

Пізніше президент України Петро Порошенко під час прес-конференції у Києві 14 травня 2017 року заявив, що обговорював з Путіним питання звільнення журналіста Романа Сущенка.

QHA