СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Окупанти відправили на примусову психіатричну експертизу двох кримських мусульман у Сімферополі. Про це повідомила кримчанка Фатма Ісмаїлова на своїй сторінці Вконтакте.

За її твердженням, на даний момент кримські мусульмани Рустем Ісмаїлов і Айдер Саледінов знаходяться у психіатричній клініці Сімферополя. Вона зазначила, що ніяких сумнівів у психічному здоров'ї затриманих бути не може.

— 22.02.2017 мого чоловіка Ісмаїлова Рустема і чоловіка Гузалі — Саледінова Айдера поміщають до психіатричної лікарні за адресою вул.Рози-Люксембург Сімферополя.

Ми розцінюємо ці дії з боку силовиків — Каральна медицина!

Чому здорові, адекватні, розумні, освічені та порядні люди повинні насильницьким чином перебувати в місці, де знаходяться на лікуванні люди з важкими душевними травмами і спостерігати всю "красу" цього лікування?

Як повідомляло QHA, 20 грудня 2016 кримський політв'язень Емір-Усеїн Куку був розміщений у психіатричній клініці Сімферополя, нібито для «проходження експертизи». У приміщенні клініки його зустрічі з адвокатом відбулися в присутності збройного співробітника ОМОНу, який пояснював свою присутність, «наказом Росгвардіі», що порушує права ув'язненого.

10 січня Емір-Усеїн Куку був повернутий до СІЗО окупованого Сімферополя.

За повідомленнями правозахисників, за час перебування під вартою Куку принаймні двічі відвідував працівник ФСБ, який намагався завербувати його в якості таємного інформатора.

ФОТО: інтернет

QHA