СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Двоє кримських татар, яких затримали біля будинку Марлена Мустафаєва, знаходяться в одному з відділів поліції окупованого Сімферополя. Про це розповів у коментарі QirimInfo адвокат Еміль Курбедінов.

Адвокат зазначив, що місце розташування заарештованих було раніше невідоме через те, що правоохоронці окупантів не дали їм зробити дозволений за законом телефонний дзвінок.

— На даний момент відомо, що двоє осіб перебувають (у Сімферополі — ред.) на вулиці Павленка напроти Верховного суду Криму. Там є установа, де утримують адмінарештованих. Їм зобов'язані були дати відразу зателефонувати, щоб повідомити родичам своє місце перебування. Крім того, адмінарештовані мають право на один дзвінок у день. Мабуть, це їм не роз'яснили і тому ніхто на зв'язок і не виходив.

Нагадаємо, вранці 21 лютого стало відомо про черговий незаконний обшук у Криму. О 7:30 до будинку Марлена Мустафаєва у Кам'янці увірвалися озброєні люди.

Через деякий час активісти повідомили у соцмережах про затримання десяти осіб, які прийшли до будинку Мустафаєва підтримати сім'ю. Затриманим пред'явили звинувачення в участі у несанкціонованому мітингу за ч. 1 ст. 20.2 Кодексу РФ про адміністративні правопорушення.

Після судилищ, які пройшли того ж дня, Марлена Мустафаєва рішенням суду заарештували на 11 діб, а іншим десяти затриманим присудили по п'ять діб адмінарешту.

ФОТО: інтернет

QHA