СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Сімферополі так звані правоохоронці затримали главу «Кримського антикорупційного комітету» Іллю Большедворова, який у понеділок, 6 лютого, вийшов на одиночний пікет з плакатом «Вкрадений Сімферополь» з вимогою відставки підконтрольного Кремлю голови міської адміністрації Геннадія Бахарєва.

Разом із ним «поліція» доставила до Центрального райвідділу і «отамана кримського козацтва» Сергія Акімова, який знімав те, що відбувається, на камеру. Співробітники органів мотивували затримання кримчан побоюванням, що, «можливо, збереться натовп».

Відеозапис акції та моменту затримання Большедворов розмістив на своїй сторінці в Фейсбуці.

Мітинги проти місцевої влади, включаючи «Обдурений Крим», неодноразово проводилися на території півострова. Частина кримчан сподівається таким чином звернути увагу президента РФ на корупцію серед призначених Кремлем чиновників і їх зв'язки з криміналом.

QHA повідомляло, що активісти Большедворов та Акімов вже проводили подібний одиночний пікет у Сімферополі 12 грудня, з нагоди Дня Конституції РФ. Тоді Акімов виступав «обличчям» акції і був затриманий співробітниками «поліції». Разом із ним до райвідділу доставили і Большедворова, який знімав пікет на камеру. Того разу затримання активістів співробітники органів мотивували тим, що наявність біля одного пікетники людини з камерою — це вже груповий пікет.

ФОТО: інтернет

QHA