КИЇВ (QHA) -

За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", більше половини українців вважають, що Україна потребує кардинальних реформ, повідомив 16 березня керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович, передає кореспондент QHA.

— Більшість українців, а саме, 60% вважають, що нашій країні потрібні кардинальні зміни. Про те, що хай би все залишалося як є, тільки б не гірше, каже кожен шостий, і приблизно стільки ж говорить, що краще повернути як було. Звичайно, у це питання багато хто вкладає свій особистий сенс. Але те, що 60% говорять про необхідність кардинальних змін — дуже вагомо.

За словами експерта, бажання змін навіть пересилює потребу в стабільності.

— З одного боку, українці потребують стабільності. Вони це визнають, вони кажуть, що хочеться мати впевненість у завтрашньому дні, але з іншого боку вони визнають, що нинішня ситуація є такою, яку потрібно змінювати, — зазначив Антипович.

Як раніше повідомляло QHA, 43% бачать Україну великою аграрною країною, і стільки ж вважають, що в Україні варто розвивати високі технології та промисловість. Аграріїв більше на Заході і Центрі країни, а прихильників технологічної революції — на Сході, в Центрі та у столиці.

QHA