КИЇВ (QHA) -

Імена народної артистки України Джамали і заступниці голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнари Бекірової увійшли до книги «Успішна жінка-2016».

— Інформаційно-видавничий проект «Успішна жінка» заснований з метою відображення високого соціального статусу успішних, ділових і цілеспрямованих жінок у житті країни. Це відображення соціального статусу успішних, ділових і цілеспрямованих жінок у житті країни, що сприяє формуванню стійкої позитивної репутації, іміджу та інвестиційної привабливості незалежної України. Книга дарує нам можливість вшанувати окремих особистостей і цілі колективи жінок-професіоналів, які щоденною працею роблять значний внесок у соціально-економічний розвиток держави, досягли визнання не тільки на батьківщині, але і за кордоном. Вони гордість країни і суспільства, сказано в тексті анотації книги.

Партнерами проекту стали обласні, районні ради депутатів і адміністрації, а також організація «Союз жінок України».

В ексклюзивному коментарі QHA Гульнара Бекірова зазначила, що потрапити до почесного списку їй вдалося завдяки тому, що вона поєднує роботу на державній посаді з діяльністю в національному русі кримськотатарського народу.

— У нашого народу багато гідних жінок, які дуже багато роблять для кримських татар та українців, в цілому для країни. Можливо, мене виділили, оскільки мені вдається поєднувати роботу і в національному русі кримськотатарського народу, і на посаді заступника голови Генічеської районної державної адміністрації. Для мене це величезна честь, адже я багато років працюю на благо України, народу і свого району. Я проста громадянка України, яка любить свою землю і народ, і пишаюся тим, що є частиною української нації, сказала у коментарі QHA Гульнара Бекірова.

Гульнара Бекірова (нар. 18 квітня 1961 р.) заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області. Раніше була директором «Укрводбуду» Генічеського району і фахівцем виконкому Новоолексіївської сільради. В кінці 2014 року глава Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов окремо виділив їй посаду одного зі своїх заступників для фахівця представника кримських татар.

Сусана Алімівна Джамаладінова (відома як Джамала або Jamala; нар. 27 серпня 1983 р., Киргизія)  українська співачка і актриса кримськотатарського походження, народна артистка України (2016), випускниця Національної музичної академії України. Виконує пісні у жанрах джаз, соул, фанк, фолк, поп та електро. За свою творчу кар'єру записала і випустила три студійні альбоми, один концертний і два міні-альбоми, до яких увійшли пісні англійською, українською, російською та кримськотатарською мовами. Отримала дві премії «ELLE Style Award». Також має нагороди таких премій, як «Людина року», «Best Fashion Awards», «Red Apple Awards», «Eurostory Awards», «Marcel Bezençon Award» і «Cosmopolitan Awards». 2016 року здобула перемогу на 61-му конкурсі пісні «Євробачення-2016» у Стокгольмі з піснею «1944».

ФОТО: інтернет

QHA