ХАРКІВ (QHA) -

Адвокат Сергій Перепелиця, який представляє в суді інтереси водія Volkswagen Touareg Геннадія Дронова, який є учасником ДТП у Харкові 18 жовтня, заявив, що стан здоров'я його підзахисного "дуже поганий".

Про це адвокат заявив у інтерв'ю одному з українських телеканалів.

Він зазначив, що зараз Дронов перебуває у лікарні під крапельницями.

— Стан дуже поганий. Зараз він закінчив все обстеження, але перебуває на лікуванні на стаціонарі під крапельницями, медикаментами, — додав адвокат.

Перепелиця також заявив, що вони готові співпрацювати зі слідством.

Ми вже надавали свої першочергові свідчення. Готові брати участь у подальших допитах, слідчих експериментах і всіх слідчих діях, які будуть необхідні для органу досудового розслідування.

Раніше QHA повідомляло, що Національна поліція міста Харкова повідомила імена 5 загиблих у ДТП, яке сталося ввечері 18 жовтня у Харкові.

Нагадаємо, аварія сталася на вулиці Сумській біля площі Конституції о 20:45. Автомобіль вилетів на тротуар, де на пішохідному переході стояли люди і чекали зеленого світла, щоб перейти вулицю.

12 осіб перебувають у лікарнях з різними травмами. Постраждалі здебільшого жінки, серед них — вагітна на 7 місяці, яка перебуває у дуже важкому стані.

Поліція Харкова відкрила кримінальне провадження за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу. Вона стосується порушення правил дорожнього руху, передбачене статтею покарання — ув'язнення терміном від 7 до 12 років.

Джерело: 112 Україна

QHA