ХАРКІВ (QHA) -

Київський районний суд Харкова продовжив перебування під вартою фігурантам смертельного ДТП, яке сталося у Харкові 18 жовтня 2017 року, Олені Зайцевій та Геннадію Дронову ще на 60 діб.

Про це заявили у прес-службі прокуратури Харківської області.

— Потерпілі та їхні представники повністю підтримали позицію прокуратури щодо збереження вже призначеного запобіжного заходу, — йдеться у повідомленні.

Зайцева не заперечувала проти задоволення клопотання прокурорів, тоді як Дронов був категорично проти. Його захист наполягав на зміні запобіжного заходу на цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслета.

Відзначимо, раніше апеляційний суд Харківської області відмовився пом'якшити запобіжний захід Дронову.

Нагадаємо, Геннадій Дронов заявив про готовність оголосити голодування.

Раніше QHA повідомляло, що 18 жовтня у результаті ДТП в Харкові загинуло 5 осіб.

Київський районний суд Харкова на 2 місяці взяв під варту без права внесення застави харків'янку Олену Зайцеву, яку підозрюють у наїзді на пішоходів 18 жовтня.

Аварія сталася на вулиці Сумській біля площі Конституції о 20:45. Автомобіль вилетів на тротуар, де на пішохідному переході стояли люди і чекали зеленого сигналу, щоб перейти вулицю.

12 людей звернулися до лікарні з різними травмами. Постраждалі — в основному жінки, серед них вагітна на сьомому місяці, яка знаходиться у критичному стані.

QHA