ХАРКІВ (QHA) -

Сьогодні, 27 лютого, у Харкові відбулося судове засідання у справі про дорожньо-транспортну пригоду з шістьма загиблими на вулиці Сумській. В ході засідання прокурор зачитав обвинувальний акт.

Засідання Київського райсуду тривало близько п'ять годин. Прокурор Ігор Омельченко зміг зачитати обвинувальний акт у справі, а потерпілі заявили кілька цивільних позовів про відшкодування збитків (суми від 200 тис. грн до 1 млн грн).

Обвинувачена Олена Зайцева заявила, що провину визнає, цивільні позови визнає і готова свідчити у справі. Обвинувачений Дронов у свою чергу зазначив, що вину за обставинами, викладеними в обвинувальному акті, не визнає, цивільні позови не визнає, однак давати свідчення у справі готовий.

Також суд визначив порядок розгляду справи. Розпочнеться слухання з допиту потерпілих, потім будуть допитані обвинувачені, свідки, на завершення суд вивчить матеріали справи.

Суддя оголосив перерву до 12:30 1 березня.

Зазначимо, раніше апеляційний суд Харківської області відмовився пом'якшити запобіжний захід Дронову.

НагадаємоГеннадій Дронов заявив про готовність оголосити голодування.

Раніше QHA повідомляло, що 18 жовтня у результаті ДТП в Харкові загинуло 5 осіб.

Київський районний суд Харкова на 2 місяці взяв під варту без права внесення застави харків'янку Олену Зайцеву, яку підозрюють у наїзді на пішоходів 18 жовтня.

Аварія сталася на вулиці Сумській біля площі Конституції о 20:45. Автомобіль вилетів на тротуар, де на пішохідному переході стояли люди і чекали зеленого сигналу, щоб перейти вулицю.

12 людей звернулися до лікарні з різними травмами. Постраждалі — в основному жінки, серед них вагітна на сьомому місяці, яка знаходиться у критичному стані.

QHA