МОСКВА (QHA) -

Дружина незаконно утримуваного в московському Лефортово журналіста Романа Сущенка Анжела отримала дозвіл на побачення з чоловіком, побувала у нього і вже повернулася до Києва. Про це повідомляє видання «Укрінформ».

Анжела Сущенко поскаржилася, що російські правоохоронці відмовилися передати ув'язненому малюнки його сина.

— Була в Лефортово на побаченні з Романом. Говорили через скло по телефонній трубці. Показала йому нові сімейні фото і малюнки сина. Віддала їх адміністрації. Малюнки Макса вони брати відмовилися, а фотографії прийняли. Є надія, що незабаром вони опиняться у чоловіка. Головне — Роман просив передавати привіт всім, хто про нього хвилюється, — розповіла дружина політв'язня.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, кореспондента українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка неправомірно затримали 30 вересня у Москві, куди він приїхав у приватних справах.

Увечері 2 жовтня російські ЗМІ повідомили, що Сущенка утримують у московському СІЗО Лефортово за звинуваченням у шпигунстві. У ФСБ заявляють, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України.

24 січня Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію з вимогою від Російської Федерації звільнити українських журналістів Романа Сущенка та Миколу Семену, а також режисера Олега Сенцова.

ФОТО: інтернет

QHA