КИЇВ (QHA) -

Дружина вбитого у Києві екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова передала пресі монолог після смерті чоловіка. Текст від Марії Максакової був опублікований російським виданням Meduza.

Марія висловила вдячність долі за свого коханого чоловіка.

— У мене навіть не повертається язик сказати «був» найкращий у світі чоловік. Я йому дякувала за кожен день, що він зі мною проводив. Після всього бруду, який був у моєму житті, у 37 років мені так широко посміхнулася удача. Я цінувала кожен день... Він боявся за мене, боровся. Він опанував оперу. Він знав кожну мою арію. Він був найлагіднішою людиною, яку я знала у своєму житті.

Дружина вбитого у Києві російського політика повідомила, що зараз має намір сконцентруватися на вихованні дитини.

 Я не збираюся вибудовувати ніяких версій. Не буду навіть думати, хто це зробив, хто це замовив і виконав. Ніщо мені його не поверне. Зрозуміло, що правоохоронні органи будуть цим займатися, це їхня робота. А я буду думати про те, що у мене є хлопчик, якому 11 місяців.

Марія не здивована невтішними коментарями власної матері щодо її чоловіка.

 Що там ляпнула мама, я не знаю. [Я з нею не розмовляю] вже давно, а зараз, думаю, взагалі не буду. Я не знаю, за яких обставин вона це сказала, але думаю, у них є запис. Вони б не ризикнули публікувати таке без запису.

Вона стверджує, що правоохоронні органи надали їй посилену охорону.

 Зараз, звичайно [мене охороняють], це взагалі «гаси світло». Возять на броньованій машині. [Охорона у Дениса] була, але не така, як у мене зараз. Якби його так охороняли, все було б гаразд.

Як повідомляло QHA, 23 березня у центрі Києва з пістолета було вбито екс-депутата Держдуми Росії Денис Вороненкова. Під час стрілянини його охоронець і кілер отримали поранення.

Пізніше стала відома особу нападника. Ним виявився уродженець Севастополя, 28-річний Павло Паршов.

Українське слідство розглядає дві версії вбивства Дениса Вороненкова: перша пов'язана зі справою про державну зраду Януковича, а друга — з причетністю Вороненкова до справи про контрабанду в РФ під прикриттям вищих посадових осіб цієї країни.

Людина, що вбила Вороненкова і поранила його охоронця, померла в лікарні від поранень, отриманих на місці злочину цього ж дня.

ФОТО: інтернет

QHA