АНКАРА (QHA) -

Загалом до сьогоднішнього заходу за підтримки Фонду здоров'я і освіти для дітей з лейкемією (LÖSEV) і Дитячого фонду ООН (UNICEF) приєдналися 22 дружини послів України, Литви, Казахстану, Бангладешу, Китаю, Аргентини та інших країн.

Така благодійна організація є практично в кожній країні, де збирається ініціативна група, розповіла кореспонденту QHA Тетяна Сибіга. І в Турецькій республіці жінки в плані реалізації благодійності дуже активні.

Цього разу приймала гостей українська сторона за підтримки Товариства українців в Анкарі. Зустріч пройшла у приміщенні арт-центру CerModern, де разом з виставкою знаменитого українського художника Івана Марчука представлені малюнки дітей з української діаспори, які можна придбати за бажанням.

— Як дружини послів ми працюємо разом і багато займаємося благодійністю. Ми проводимо щомісячні зустрічі та займаємося організацією різних зустрічей. Сьогодні завдяки Тетяні, одному з активних членів нашої організації, яка є не тільки членом правління, а й господинею сьогоднішньої зустрічі, ми також відвідали виставку (Івана Марчука — ред.), — підкреслила президент SHOM Дора Кішанезі.

Всі зібрані за рахунок покупки малюнків і різних виробів ручної роботи українських дітей Анкари гроші будуть передані на лікування хворих на лейкемію дітей, а також на допомогу сирійським дітям і матерям. Також члени організації обговорили подальші плани та благодійні ініціативи.

— Ми проводимо зустрічі в такому дружньому ключі, збираємося разом і намагаємося сконцентруватися на потрібних речах. Туреччина — це країна, яка нас прийняла, і ми намагаємося організувати благодійність у Туреччині, яка стала нам другою домівкою, — підсумувала Дора Кішанезі.

Продовження заходу гості провели, знайомлячись з виставкою Івана Марчука під музичний супровід української оперної співачки Олени Шимшек, а також куштуючи смачні українські страви.

SHOM — Суспільство дружин глав місій, організація, яка включає як дружин послів, так і дружин глав представництв міжнародних організацій.

QHA