СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Дружина засудженого в анексованому Криму Андрія Захтея Оксана заявила, що не вірить у те, що її чоловік потрапить у списки обміну полоненими між Україною і Росією.

За її словами, Захтей уклав зі слідством договір на зменшення терміну покарання, але російські силовики проігнорували його.

— Я вважаю, звичайно, що Андрій не винен. Говорити про його обмін не доводиться: Андрій в перші списки на обмін не потрапить. В Росії сидять режисери та журналісти, а Андрій — простий водій, розповіла Оксана Захтей.

Нагадаємо, так зване управління ФСБ РФ по Республіці Крим і місті Севастополі завершило розслідування щодо обвинуваченого окупантами у нібито підготовці диверсій на окупованому півострові Андрія Захтея.

ФСБ Росії 10 серпня 2016 року заявила про запобігання в окупованому Криму терористичним актам, нібито підготовленим Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, та ліквідації якоїсь агентурної мережі. У справі про підготовку диверсії було затримано семеро осіб. Керівником групи був названий Євген Панов, а його спільником — Андрій Захтей.

В Головному управлінні розвідки (ГУР) Міністерства оборони України звинувачення російської ФСБ назвали фейком.

Президент України Петро Порошенко в офіційній заяві назвав звинувачення російською стороною України у тероризмі в окупованому Криму безглуздими і цинічними.

Раніше QHA повідомляло, що в анексованому Криму підконтрольний Кремлю Сімферопольський "суд" засудив громадянина України Андрія Захтея до шести років і шести місяців колонії суворого режиму.

QHA