КИЇВ (QHA) -

Дружина затриманого в окупованому Криму співробітниками ФСБ РФ «диверсанта СБУ» Геннадія Лимешка Ірина заявила, що справу проти її чоловіка сфальсифіковано. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

— Офіційно заявляю: все, що стосується мого чоловіка Лимешка Геннадія — брехня. Справа проти нього сфальсифікована. Він не винен! — заявила Ірина Лимешко.

Вона наголосила, що в ФСБ силою змусили зізнатися Геннадія Лимешка в тому, чого він не робив.

— Зараз ми всіляко намагаємося зв'язатися з органами влади, ГО (громадськими організаціями, ред.), усіма, хто може допомогти, додала Ірина Лимешко.

Нагадаємо, раніше мати Лимешка Римма Рижкова повідомила, що затриманий в анексованому Криму українець Геннадій Лімешко дав ФСБ свідчення під тиском і тортурами.

Як повідомляло раніше QHA, 15 серпня Федеральна служба безпеки Російської Федерації заявила, що 12 серпня затримала в окупованому Криму «агента» Служби безпеки України. Відомство стверджує, що Геннадій Лимешко є агентом СБУ в Херсонській області і був направлений до Криму для здійснення диверсій.

СБУ назвала фейком затримання спецслужбами РФ українця у Криму. У відомстві зазначили, що на тлі погіршення життя кримчан ФСБ намагається звинуватити в цьому Україну.

ФОТО: Facebook Ірини Лимешко

QHA