СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Помічаючи несправедливість, яка відбувається в окупованому Криму, кожен небайдужий бореться з нею так, як може. Про це у зверненні до кримських татар сказала дружина кримськотатарського політв'язня Марлена Асанова Айше.

Вона зазначила, що у той час, коли російські силовики в Криму переслідують активістів, небайдужі люди виступають на їхню підтримку.

— Багато слів подяки було сказано від дружин і матерів на адресу небайдужих людей. У ці важкі часи ви перебуваєте на позиціях солідарності. Ви бачите жахливу несправедливість і в міру своїх сил протестуєте. Ви не з однієї сім'ї і, можливо, по-різному бачите майбутнє нашого народу, але ви обурені свавіллям, яке відбувається у відношенні до ваших одновірців і співвітчизників. Ви знайшли сили бути поруч з нами і не мовчати, — сказала вона.

Айше Асанова також звернула увагу на ситуацію, коли частина кримських татар заявляє про відсутність репресій у відношенні до народу і звужує питання гонінь до переслідування Меджлісу і "Хізб ут-Тахрір".

— Подібного роду відношення до проблеми суперечить нашій релігії. Можливо, пожежа на сусідній вулиці не торкнеться мого будинку, але мій обов'язок піти і допомогти, і зробити це в міру моїх сил. Подібного роду позицій у нас — мусульман — бути не повинно, — зазначила дружина політв'язня.

Раніше QHA повідомляло, що кримські татари бойкотували вибори, незважаючи на тиск з боку окупаційної влади.

QHA