СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Фатіма Ісмаїлова — дружина фігуранта надуманої справи «сімферопольської п'ятірки» Рустема Ісмаїлова зустрілася зі своїм чоловіком у СІЗО Сімферополя.

Про це жінка написала на своїй сторінці у Facebook.

З волі Всевишнього і Його Милості вдалося побачитися і поспілкуватися з чоловіком. Всім, всім, дорогому джемаату передає Ва алейкум Ассаль ва РахматуЛлахі ва Баракатуху!!!! Дякує за підтримку!!!,  написала Ісмаїлова.

Дружина затриманого також закликала кримських татар бути єдиними і берегти один одного.

Ісмаїловій вдалося сфотографувати і опублікувати фото Рустема з місця побачення у СІЗО.

Раніше дружина Рустема Ісмаїлова домоглася зустрічі з ним у серпні цього року.

Тоді вони вперше за 10 місяців затримання побачилися у СІЗО.

— Рустем дуже бадьорий, сильний духом, посмішка на обличчі. Шкода сфотографувати не змогла, тому що телефони вас попросять вимкнути співробітники. Але я можу передати від нього всім-всім, рідним, знайомим і всім, хто переживає за нього, великий Селям алейкум!, повідомила вона тоді.

Нагадаємо, 12 жовтня 2016 року в масивах Строганівка і Кам'янка Сімферопольського району ФСБшники обшукали будинки кримських татар Еміля Джемаденова, Айдера Саледінова, Узеїра Абдуллаєва, Теймура Абдуллаєва і Рустема Ісмаїлова. Всі вони були затримані за підозрою в участі в організації Хізб ут-Тахрір, визнаної в РФ терористичною.

Як повідомляло QHA, 7 червня у Київському районному суді Сімферополя продовжили арешт фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір», кримським татарам Рустема Ісмаїлову, Узеїру Абдулаєву, Теймуру Абдулаєву, Емілю Джемаденову і Айдеру Саледінову.

QHA