КИЇВ (QHA) -

У Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі 11 травня відбувся другий півфінал 62-го міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017. З 18 його учасників до фіналу пройшли 10 виконавців — представники Болгарії, Білорусі, Хорватії, Угорщини, Данії, Ізраїлю, Румунії, Норвегії, Нідерландів та Австрії.

Відкрила другий півфінал представниця Сербії Тіяна Богічевіч. Далі конкурсанти виходили в такому порядку: Натан Трент (Австрія), Яна Бурчеська (Республіка Македонія), Клаудія Феніелло (Мальта), Ілінка та Алекс Флоря (Румунія), O'G3NE (Нідерланди), Джоси Папай (Угорщина), Аня (Данія), Брендан Мюррей (Ірландія), Валентина Монетта і Джиммі Вілсон (Сан-Марино), Жак Худеков (Хорватія), JOWST і Олександр Уолманн (Норвегія), Timebelle (Швейцарія), NaviBand (Білорусь), Крістіан Костов (Болгарія), Fusedmarc (Литва), Койт Тоом і Лаура Пілдвере (Естонія), IMRI (Ізраїль).

Перед початком виступу конкурсантів на сцені з'явилися український народний хор імені Станіслава Павлюченка, який виконав хіти Євробачення минулих років в українському стилі, і колектив G-ART. Разом з хором заспівали і ведучі шоу Володимир Остапчук та Олександр Скічко.

А під час голосування глядачам показали гумористичний ролик про вітчизняну поп-зірку Вєрку Сердючку.

Наприкінці вечора фанатам також продемонстрували уривки номерів з репетицій представників України, Франції та Німеччини, з якими вони вийдуть на сцену у фіналі Євробачення.

Переможці другого півфіналу визначилися, виходячи з найбільшої кількості балів, за системою 50 на 50. Даний принцип означає, що враховуються найвищі оцінки як глядачів, так і членів національного журі.

Варто відзначити, що в цьому півфіналі українці могли віддати свої голоси за вподобаного учасника.

Нагадаємо, фінал Євробачення-2017 відбудеться вже через два дні, у суботу 13 травня, у Міжнародному виставковому центрі в Києві.

ФОТО: інтернет

QHA