КИЇВ (QHA) -

Державна прикордонна служба України вживає заходів щодо повернення в державну власність неконтрольованого ділянки кордону з Угорщиною.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

— Незважаючи на те, що земельні ділянки, розташовані в безпосередній близькості до державного кордону України, перебувають у приватній власності, Державна прикордонна служба України в повному обсязі здійснює охорону державного кордону, його патрулювання і виконання інших завдань, відзначили у прес-службі.

Прикордонники заявили, що ДПСУ разом з прокуратурою Закарпаття повернули 34 земельних ділянки (понад 132 гектарів) у державну власність.

— Мукачівський прикордонний загін Державної прикордонної служби спільно з військовою прокуратурою Ужгородського гарнізону подали позов до суду щодо оскарження незаконних рішень про передачу в довгострокову оренду майже 90 гектарів земель, розташованих у безпосередній близькості до кордону, додали у прес-службі.

Раніше QHA повідомляло, що 150 кілометрів українського кордону з Угорщиною не контролюються прикордонниками, оскільки перебувають на приватній території. Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що має намір доповісти про цю ситуацію генеральному прокурору України Юрію Луценку.

QHA