СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Кримськотатарському активісту Казиму Аметову, який перебуває в Слідчому ізоляторі Сімферополя, терміново необхідне медичне обстеження. Про це повідомила його донька Наджіє Аметова на своїй сторінці у Facebook.

Вона зазначила, що через халатність співробітників СІЗО, які не реагують на скарги політв'язня щодо поганого самопочуття, можуть бути негативні наслідки і зажадала його термінового медичного обстеження.

— Сьогодні наш адвокат Еміль Курбедінов був у СІЗО, бачився і розмовляв з татом. Я, звичайно, не чекала втішних слів, але те, в якому стані він зараз знаходиться, мене шокувало! Я знаю свого батька краще за всіх, він ніколи не скаржиться, якщо трохи прихворіло серце, піднявся тиск або ще що-небудь, але якщо він озвучив це, значить вже критично! — написала вона.

Нагадаємо, адвокат Казима Аметова Еміль Курбедінов розповів, в яких умовах утримується кримськотатарський активіст. Він зазначив, що в СІЗО антисанітарні умови, щури, клопи, непридатна їжа, вогкість, брак кисню і 20 ліжок на 22 арештанта. Через нестерпні умови в Аметова погіршився зір, загострилася гіпертонія і болить серце.

QHA