СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Свідки, залучені стороною обвинувачення у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза і звинувачують Чийгоза в спонуканні до насильства під час мітингу 26 лютого 2014 року, брешуть. Такий висновок можна зробити, виходячи з матеріалів відеозаписів, продемонстрованих на 71-му засіданні «суду» у справі. Про це на своїй сторінці в Фейсбук розповів адвокат Ахтема Чийгоза Микола Полозов.

— У поведінці Ахтема Чийгоза, зафіксованому неупередженою камерою, не спостерігаються зазначені свідком звинувачення Ейваза Умерова нібито його дії, спрямовані на спонукання мітингувальників до застосування насильства, заклики "Бий" і "Дави". Очевидно, що дані показання — неправдиві свідчення.

Як писало QHA, на попередньому судовому засіданні адвокат Микола Полозов з'ясував, що, згідно з відеозаписами сторони звинувачення у справі заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза, майбутні колаборанти вели себе аналогічно проукраїнським учасникам мітингу 26 лютого. Однак на лаві підсудних опинився лише Ахтем Чийгоз — і жодного представника протиборчої сторони, що можна трактувати як подвійні стандарти окупаційного «суду».

ФОТО: інтернет

QHA