СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Після п'ятиденного арешту змогли повернутися додому всі 10 кримських татар, затриманих 21 лютого під час проведення обшуку у кримського татарина Марлена Мустафаєва. Про це повідомив адвокат Микола Полозов в ефірі телеканалу "112 Україна".

— Відпустили затриманих людей. Чотирьох із них відпустили вчора. Що стосується ще шести, не вказали точного часу, коли їх затримали, тож правоохоронці тягнули до кінця доби. Люди раді, що змогли вирватися на свободу, але немає гарантій, що завтра їх знову не затримаються без законних підстав... — сказав адвокат.

Як повідомляло QHA, вранці у неділю 26 лютого була звільнена перша група кримських татар, що складається з чотирьох осіб.

Нагадаємо, вранці 21 лютого стало відомо про черговий незаконний обшук у Криму. О 7:30 до будинку Марлена Мустафаєва в Кам'янці увірвалися озброєні люди.

Через деякий час активісти повідомили у соцмережах про затримання десяти осіб, які прийшли до будинку Мустафаєва підтримати сім'ю. Затриманим пред'явили звинувачення в участі в несанкціонованому мітингу за ч. 1 ст. 20.2 Кодексу РФ про адміністративні правопорушення.

Після судилищ, які пройшли того ж дня, Марлена Мустафаєва рішенням суду заарештували на 11 діб, а іншим десяти затриманим присудили по п'ять діб адмінарешту.

ФОТО: Антон Наумлюк

QHA