КИЇВ (QHA) -

Добровольці завжди були потрібні країні, особливо там, де йде війна, заявив в інтерв'ю QHA доброволець батальйону імені Кульчицького Національної гвардії України Відаді Ісрафілов.

Однак, за його словами, органи влади не дбають належним чином про учасників бойових дій, які добровільно у 2014 — 2015 рр. пішли на фронт.

— Наприклад, бійці Правого сектора так і не отримали статус учасника бойових дій, хоча і домоглися деяких пільг, — сказав він.

Тим часом Ісрафілов зазначає, що драматизм ситуації у тому, що від самого початку добровольці не очікували ніякої допомоги від держави і свідомо не йшли до лав Збройних сил, де є офіційні дані про військовослужбовців, забезпечується лікування у військових госпіталях, видається зарплата, додаткові виплати тощо.

— Хлопці, не зважаючи на участь у бойових діях, не мають соціального захисту та вважаються цивільними особами, — сказав він.

Нагадаємо, сьогодні, 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Саме цього дня у 2014 році перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

QHA