КИЇВ (QHA) -

До початку проведення Євробачення по всьому Києву буде підключено 7 тисяч камер відеоспостереження. Про це розповів директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров, передає кореспондент QHA.

— На даний момент у нас встановлено 4 тисячі камер відеоспостереження біля місць соціального значення, на чотирьох мостах і в центрі міста. Повністю створена інфраструктура для технічного забезпечення безпеки Києва. Додатково ми встановимо 3 тисячі камер, — розповів Назаров.

За його словами, на основних локаціях, де відбудеться Євробачення, також буде встановлено 250 оглядових і 50 роботизованих камер.

— У МВЦ, як всередині, так і зовні, буде встановлено 115 камер. Також буде створений моніторинговий центр з аналізу ситуації в МВЦ. Крім того, буде працювати система відеоаналітики, яка оперативно буде вишукувати підозрілі предмети, скупчення людей або чиюсь дивну поведінку, — повідомив Назаров.

За його словами, у період Євробачення буде проводитися цілодобове чергування з відстеження ситуації на основних локаціях.

Нагадаємо, півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 і 11 травня. Фінал конкурсу — 13 травня. Всі шоу будуть проходити на головній арені Євробачення — у Міжнародному виставковому центрі.

ФОТО: інтернет

QHA