СЕВАСТОПОЛЬ \ Ак'яр (QHA) -

До окупованого РФ Севастополя не встигають доставити партію медалей "З Росією назавжди", які обіцяли роздати городянам на незаконних виборах президента Росії. Про це заявив екс-голова "міського виборчкому" Валерій Медведєв.

За його словами, машина, що доставляє у Севастополь пам'ятні знаки, затрималася на Керченській переправі.

— Через шторм переправа працює за фактичною погодою, і зараз у першу чергу пропускають автобуси і легковий транспорт. За прогнозами, вантажівка прибуде у Севастополь ближче до ночі, — заявив він.

Медведєв закликав городян не хвилюватися через відсутність медалей, заявивши, що комісії поки видаватимуть посвідчення до них. Самі ж медалі за пред'явленням посвідчень будуть видаватися з 20 березня.

Тим часом севастопольські ЗМІ вже фіксують відмови від голосування через брак медалей. Проте загальна явка на "виборах" у місті досить висока: на 12:00 вона склала 35,1%.

Нагадаємо, окупанти оголосили, що всі, хто прийшов на незаконні вибори 18 березня у Севастополі громадяни отримають медалі «З Росією назавжди». Ідею випустити медалі висловив якийсь Іван Єрмаков, якого прокремлівські медіа в Криму називають "патріотом Севастополя".

Джерело: Нова газета

QHA