АРМЯНСЬК (QHA) -

Російські прикордонники, які незаконно розмістилися в анексованому Криму, виявили поблизу адміністративного кордону півострова з материковою Україною 8 кг пам'ятних монет НБУ, повідомляє підконтрольна Кремлю кримська митниця.

У прес-службі відомства зазначають, що під час проходження митного контролю була зупинена людина з чорним поліетиленовим пакетом.

Під час митного огляду було встановлено, що в пакеті знаходиться понад 450 незадекларованих пам'ятних, ювілейних монет, сувенірних жетонів Національного банку України.

— Під час перетину митного кордону чоловік пасажирську митну декларацію не заповнював. Документи, що підтверджують вартість товару, були відсутні, — йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, для визначення вартості виявлених товарів і проведення подальших процесуальних дій оголошено рішення про направлення товарів на експертизу.

Раніше повідомлялося, що на адмінмежі з Кримом на КПВВ «Чонгар» митники налагодили злочинну схему, яка дозволяла провозити на тимчасово окуповану територію України підакцизні товари.

Джерело: crimea.customs.ru

QHA