СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

20 лютого в окупованому Криму в селі Октябрь (Джанкойський район) до будинків чотирьох кримських татар навідався "співробітник карного розшуку". Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Асанов Осман, Асанов Усеїн, Саітов Смаїл і Аяр Сервер живуть по сусідству. Сьогодні до них прийшов співробітник карного розшуку. Підставою візиту послужило те, що 27 січня 2018 року вони відвідали зустріч «Кримська солідарність», яка проходила в Судаку.

Так званий співробітник карного розшуку провів з кримськими татарами «роз'яснювальну роботу». Активісти зазначили, що їх просили підписати якийсь документ, однак вони всі відмовилися.

QHA повідомляло, що в окупованому Криму в Судаку силовики змусили активістів громадського об'єднання «Кримська солідарність» надавати свої паспортні дані, утримуючи їх у приміщенні, де проходило засідання організації.

Нагадаємо, на зустріч «Кримської солідарності» приїхав наряд «поліції». За словами силовиків, причиною їхнього приїзду стала інформація про наявність зброї у приміщенні, де проходила зустріч громадського об'єднання. Вони додали, що збори проходили у «прикордонній зоні» і це потрібно було узгодити з так званими властями.

QHA