КИЇВ (QHA) -

Сьогодні у Києві Український інститут національної пам'яті презентував веб-сторінку з матеріалами подій Української революції 1917-1921 років та інтерактивну карту «Місця пам'яті Української революції 1917-1921 років», передає кореспондент QHA.

— На веб-сторінці зібрані основні відомості про етапи революції та її героїв. Розміщені також фотографії того часу і документи, пояснив голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович.

Він також заявив, що УІНП почав інформаційну кампанію, присвячену 100-річчю Української революції. В рамках кампанії розроблена соціальна реклама, набір поштових листівок, інфографіка, настільна гра, інформаційні матеріали, брошура, календар, проведена фотодокументальна виставка.

Співробітник Інституту національної пам'яті Максим Майоров детальніше розповів про інтерактивну карту.

— На карті позначені місця пам'яті Києва. Далі планується реалізація проекту всеукраїнського масштабу із залученням істориків, краєзнавців та інших фахівців на місцях.

Створення інтерактивної карти з місцями пам'яті по всій Україні допоможе уявити Революцію 1917-1921 років як процес загальнонаціонального масштабу.

Нагадаємо, що сьогодні рівно 100 років з дня проголошення незалежності УНР. 22 січня 1918 года IV Універсалом Центральної ради була проголошена державна самостійність Української Народної Республіки.

QHA