КИЇВ (QHA) -

Перший заступник начальника Головного сервісного центру МВС України Сергій Гончаров заявив, що з 1 липня теоретичні іспити на отримання водійських посвідчень, які відбуваються у вигляді тестування, проводяться тільки українською мовою, і змін поки не планується, повідомляє Радіо Свобода.

— Правила дорожнього руху, затверджені Кабінетом міністрів, також зроблені українською мовою. Тому не розумію, чому наявність виключно української мови може бути якоюсь перепоною для громадян України в здачі іспиту, — зазначив Гончаров.

Замначальника Головного сервісного центру МВС також не виключив, що в найближчому майбутньому буде передбачена можливість здавати тести англійською мовою.

Нагадаємо, 23 травня український парламент прийняв у другому читанні закон №5313 про затвердження квот на український контент в засобах масової інформації.

Відповідно до закону, для телерадіоорганізацій загальнонаціональної категорії мовлення частка передач і/або фільмів українською мовою має становити не менше 75% протягом доби в кожному з проміжків часу з 7:00 до 18:00 і з 18:00 до 22:00.

ФОТО: інтернет

 

QHA