ХЕРСОН (QHA) -

У Херсонській ОДА проходить зустріч Уповноваженого Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва з представниками освітньої сфери Херсонщини.

В обговоренні беруть участь глава представництва президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін та керівники освітніх центрів регіональних вишів — Херсонського державного університету, Херсонської державної морської академії, Херсонського національного технічного університету, Херсонського державного аграрного університету.

Учасники зустрічі обговорили шляхи вирішення актуальних проблемних питань з якими стикаються громадяни України з окупованого Криму, звертаючись до відповідних органів для отримання адміністративних послуг, а також стан дотримання вимог законодавства щодо внутрішньо переміщених осіб.

Далі Мустафа Джемілєв провів зустріч із представниками ДМС України у Херсонській області, Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, Прокуратури у Херсонській області, в Автономній Республіці Крим з отримання документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство України тощо. В ході розмови було обговорено, зокрема , проблема процедури судового встановлення юридичного факту народження або смерті на тимчасово окупованій території.

Третій блок сьогоднішнього дня присвячений питанням функціонування та безпеки у прикордонних районах. В рамках цієї теми Мустафа Джемілєв провів зустрічі з керівництвом районних державних адміністрацій Генічеського, Чаплинського та Каланчацького районів Херсонської області.

Нагадаємо, Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв перебуває у робочій поїздці у Херсонській області.

У поїздці Мустафу Джемілєва супроводжують заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі, завідувач відділом забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Лимара Таїрова та член Меджлісу кримськотатарського народу Гаяна Юксель.

QHA