КИЇВ (QHA) -

Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв опублікував відео, присвячене третій річниці окупації Криму Росією. Відеозапис був опублікований на сторінці Мустафи Джемілєва у Facebook і створений у рамках кампанії «Крим — це Україна. 1096 днів опору Криму».

За сюжетом відеоролика студентка-кримська татарка спілкується з батьками, які перебувають в окупованому Криму, по відеозв'язку. Спілкування з мамою і татом раптом переривається вторгненням до батьків у будинок озброєних співробітників російських спецслужб. Батьків виводять, а один з окупантів вимикає ноутбук. Відео закінчується текстом:

За три роки Росія перетворила Крим на гетто для кримських татар та українців. Вбивствами, викраденнями, ув'язненнями, обшуками, штрафами, допитами та іншими репресіями окупант хоче змусити мовчати. Опір триває!

Нагадаємо, як повідомляло QHA, Міністерство інформаційної політики 23 лютого презентувало комунікаційну кампанію «Крим — це Україна. 1096 днів опору», частиною якої стали, зокрема, і відеозвернення членів українського уряду до українських громадян у Криму.

ФОТО: інтернет

QHA