КИЇВ (QHA) -

На даний момент, після майже трьох років окупації Криму Росією практично всі бізнес-заходи на півострові фінансуються з бюджету Росії або грошей російських бізнесменів. При цьому, у зв'язку з накладеними на Росію санкціями, фінансування стає все меншим, що відбивається на заробітках. Сама країна-окупант РФ намагається приховати соціальні проблеми на півострові за допомогою інформаційної пропаганди. Про це розповів заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял в інтерв'ю українському телеканалу.

— Всі більш-менш великі заходи в Криму здійснюються виключно за кошти бюджету Росії або за кошти російських бізнесменів. Іноземних інвесторів у Криму давно не бачили. А ті клоунади з відвідуванням турецьких або ряду європейських нібито бізнесменів, які в Криму час від часу відбуваються, викликають іронію. Тому, що б не говорила Росія, санкції працюють. Якщо не на сам Крим, то через Росію, через вплив на держбюджет Росії. У Криму це все позначається... Ті шалені заробітки, які їм обіцяли, направляючи в Крим цих бізнесменів, не виправдалися. Намагаються працювати, намагаються триматися. Люди живуть, виживають. Обіцяні зарплати в 30-40 тис. сьогодні перетворилися на 15 тис. руб. на місяць. Уряд Росії намагається компенсувати всі ці речі різними соцвиплатами, якимись соціальними проектами, в першу чергу пропагандою, яка просто людей зводить з розуму, — розповів Джелял.

Нагадаємо, як передавало QHA, в середині грудня Наріман Джелял повідомив на своїй сторінці у Facebook, що школярам молодших класів в анексованому Росією Криму без згоди батьків розповідають про загрозу терористів ІДІЛ і показують навчальні мультфільми про те, як поводитися в разі вибухів.

ФОТО: інтернет

QHA