КИЇВ (QHA) -

Українська співачка кримськотатарського походження Джамала стала номінантом церемонії «Viva. Найкрасивіші». Про це повідомляється на сайті Viva.

— 2017 році співачка кримськотатарського походження Джамала заслужено пожинала плоди тріумфальної перемоги на конкурсі «Євробачення 2016» з піснею «1944». Тепер вже екс-учасниця пісенного конкурсу в статусі члена національного відбіркового журі визначала, хто мав представити країну на «Євробаченні-2017». Загалом минулий рік був насиченим для артистки. Крім громадської діяльності в якості посла ООН, Джамала відмінно впоралася з роллю судді у вокальному шоу «Голос країни», записала кілька вдалих кліпів, і, головне, вийшла заміж за Бекіра Сулейманова. Зоряна весілля, організоване за кримськотатарськими традиціями, стало однією з найбільш обговорюваних світських подій року, сказано у повідомленні.

Проголосувати за співачку можна тут.

Щорічна номінація «Viva. Найкрасивіші» була ініційована журналом «Viva» 2005 року.

QHA повідомляло, що Джамала стала обличчям кампанії з протидії торгівлі людьми під назвою «Небезпека видно не одразу». За даними дослідження, з 1991 року близько 230 тисяч українців постраждали від трудової та сексуальної експлуатації. Лише за перші шість місяців цього року в сучасне рабство потрапили 639 осіб, що на 30% перевищує показник аналогічного періоду 2016 року. Агентство ООН з питань міграції припустило, що підвищення вразливості населення, можливо, пов'язане з тривалим конфліктом на сході країни, а також з політичною, економічною і соціальною нестабільністю в Україні.

QHA