КИЇВ (QHA) -

Кримськотатарська співачка Джамала збирається 12 травня вразити Київ грандіозним сольним концертом під назвою «I believe in U». Про це вона розповіла на прес-конференції в Києві, передає кореспондент QHA.

Вона зазначила, що дата концерту була обрана не випадково, адже 13 травня в столиці відбудеться фінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017.

— Люди, які приїдуть до нас, будуть ходити по місту, дивитися різні концерти. І мені б дуже хотілося показати їм, хто така Джамала, продемонструвати свою музику — українську та кримськотатарську. Я дуже хочу, щоб цей захід їм сподобався, — розповіла співачка.

При цьому вона зазначила, що, крім концерту, хоче виконати нову пісню і на фінальному гранд-концерті Євробачення.

Окремо Джамала розповіла про назву пісні. За її словами, віра є вкрай значущою для кожної людини, сама співачка змогла це відчути на Євробаченні-2016, коли вся Україна вірила в неї.

— Ця «U» — це як «I believe in Ukraine, Ukrainians», і це буде моєю — як останнього на 2016 рік переможця — новою заявою і можливістю сказати ще щось важливе, щоб поставити жирну крапку, — поділилася планами Джамала.

Концерт, за словами співачки, триватиме більше двох годин. На ньому будуть присутні зіркові гості, імена яких поки не розголошуються.

Що стосується технічного боку заходу, воно повинно стати безпрецедентним для українського шоу-бізнесу. Незважаючи на те, що більшість нюансів тримається в секреті, вже відомо, що візуальним оформленням концерту займеться компанія «Front Pictures», з якою Джамала працювала над своїм тріумфальним номером для Євробачення-2016.

Місцем проведення концерту був обраний київський Палац спорту.

QHA