СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Фігуранта «справи диверсантів» Андрія Захтея позбавили російського громадянства. Про це повідомляє QirimInfo з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією.

За словами джерела, це пов'язано з тим, що Захтею планують пред'явити нове звинувачення в зберіганні зброї та підробці документів (російського паспорта).

Раніше фігурант «справи диверсантів» Андрій Захтей уклав досудову угоду зі слідством, однією з умов якого є відмова від адвокатів.

QHA повідомляло, що на початку березня обвинувачений у РФ у справі «підготовки диверсій» кримчанин Андрій Захтей написав заяву до так званого «управління ФМС Росії по республіці Крим» з проханням позбавити його громадянства Росії, яке було йому видане після початку окупації кримського півострова у 2014 році. Копію заяви про вихід з громадянства РФ його адвокат надав представникам російської преси.

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ Росії заявила про запобігання в окупованому Криму «терористичних актів», нібито підготовлених Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, та ліквідації на півострові якоїсь агентурної мережі. Першими затриманими у справі про диверсії були Євген Панов, названий керівником групи, і Андрій Захтей — нібито його спільник.

У Головному управлінні розвідки (ГУР) Міністерства оборони України звинувачення російської ФСБ назвали фейком.

ФОТО: інтернет

QHA