СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Кримський татарин Редван Сулейманов, який звинувачується «судом» окупантів у підготовці диверсій у Криму, отримав лист з Європейського парламенту. Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов:

— Тим часом потихеньку доходять листи підтримки. Ось один із них, від друзів у Європейському парламенті.

Також Курбедінов повідомив, що «Верховний суд Криму» відхилив скаргу захисту на продовження арешту затриманого. Наступне засідання у справі заплановано на 31 березня.

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ Росії заявила про запобігання в окупованому Криму «терористичних актів», нібито підготовлених Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України та ліквідації на півострові якоїсь агентурної мережі. Першими затриманими у справі про диверсії були Євген Панов, названий керівником групи, і Андрій Захтій — нібито його спільник.

Пізніше російські ЗМІ поширили інформацію про затримання третього «диверсанта» Редвана Сулейманова, який нібито був завербований в якості «агента української розвідки». Його звинувачують у тому, що він пов'язав чергову службу поліції Криму з особою з материкової України, якій повідомив про замінування кількох стратегічних об'єктів на території півострова. У результаті цього сполучення Росії, і в тому числі ФСБ, нібито було завдано збитків розміром три мільйони рублів. Редвану Сулейманову загрожує п'ять років позбавлення волі.

ФОТО: інтернет

QHA