ЯЛТА (QHA) -

В окупованому Криму для дітей, які відпочивають у таборі «Артек», проведуть «дитячий референдум».

В імпровізованому голосуванні, яке відбудеться 16 березня (за два дні до незаконних виборів президента РФ в Криму), візьмуть участь більше 2 тисяч дітей, а метою заходу окупанти називають привчання молодих людей до "демократії".

— Дитячий референдум в «Артеку» є щорічним заходом, яким «Артек» відзначає річницю кримського голосування 2014 року (незаконного референдуму, — ред.). Поряд з пам'ятною місією, референдум є школою громадянськості, в якій діти на практиці вивчають основи демократичних процедур, — наголошується у повідомленні прес-служби табору.

Питанням голосування стане вручення «напутніх слів» майбутньому президенту РФ. При цьому, окупанти відзначають, що процес референдуму буде наближений до реальних умов.

— Референдум в «Артеку» організовується у повній відповідності з вимогами для голосування: будуть надруковані бюлетені, облаштовані інформаційні стенди, кабінки та урни для голосування. Результати референдуму зафіксує Лічильна комісія з числа дітей і вожатих, — стверджують у таборі.

Для голосування будуть відкриті три «виборчі дільниці».

Нагадаємо, що після анексії Криму окупанти активно «вчать» кримських дітей життю в російських реаліях. Вони мілітаризують підлітків, змушуючи брати участь у військових іграх, а також проводять з ними бесіди про російські суди, які незаконно оголошують вироки стосовно активістів.

Раніше QHA повідомляло, що 18 березня окупанти будуть підвозити кримчан до виборчих дільниць.

Джерело: прес-служба табору "Артек"

QHA