КИЇВ (QHA) -

Юні художники проведуть 3 дні у Тернополі і ще стільки ж — у Львові, де познайомляться з місцевими краєвидами. Потім вони поділяться враженнями про поїздку у картинах.

— Мета проекту арт-реабілітація дітей із зони АТО. Це майстер-класи з художниками і виставка «Україна очима дітей», розповідає Станіслав Липовський, керівник молодіжного руху «Здорова Україна».

Приємно робити дітям добро! Незважаючи на важку ситуацію, дітки не втрачають оптимізму і малюють, радіє організатор проекту Анна.

Вже 16 березня 23 щасливчики представлять художні роботи на новій виставці «Карпати очима дітей» та розкажуть багато цікавого, побаченого у Карпатах.

Білий колір як символ миру, а руки кольору нашого прапора, які тримають свічки, символізують надію на мир в Україні. Я малюю вже 7 років, і мені дуже подобається! У Карпатах хочу отримати багато позитивних емоцій і натхнення на написання нових картин!  коментує своє мистецтво 13-річна Дарина.

Минулого року діти вже мали можливість двічі відвідати Київ і побувати у Румунії. Після подорожей вони представили серію експозицій «Україна очима дітей» та «Румунія очима дітей» у нашій столиці. На виставках зібрано близько 300 дитячих робіт із Луганської та Донецької областей.

QHA