АНТАЛІЯ (QHA) -

У рамках першого культурно-освітнього проекту «Творча майстерня» до турецького туристичного міста Анталія вирушили 12 дітей віком від 10 до 15 років українських воїнів АТО. Як передає видання UkrAyna, проект був підготовлений громадською організацією «Українська родина» за сприяння Посольства України в Турецькій Республіці та благодійної організації Полтавський Батальйон Небайдужих.

Проживали діти в одному із турецьких готелів на Середземноморському узбережжі. З 10 по 21 червня учасники проекту знайомилися з культурою східної країни, відвідували музеї, насолоджувалися морським відпочинком і екскурсійною програмою, зустрічалися з цікавими людьми і брали участь у майстер-класах з творчої діяльності.

Завдяки невтомній праці координаторів і супроводжуючих, активній підтримці ініціативних членів громади та допомоги небайдужих відпочинок дітей захисників був насиченим подіями і яскравими емоціями.

За підтримки муніципалітету Анталії діти відвідали знаменитий акваріум в Анталії з тунелем довжиною 131 метр, Музей іграшок і Музей біології моря. Фінансова допомога з боку працівників Посольства України в Турецькій Республіці подарувала хлопцям можливість відчути особливий, незрівнянний аромат моря під час прогулянки на кораблі, спробувати традиційне турецьке морозиво і побачити смішне мараш-шоу.

А особливим, солодким подарунком став незвичайний, неймовірно цікавий майстер-клас від власників однієї з кондитерських лавок. Задоволені від роботи з теплою карамеллю, діти гуляли казковими, вузькими вуличками старого міста, милувалися архітектурою, вигадливими південними рослинами і пейзажами.

Тричі на зустріч з учасниками проекту приїжджали талановиті та відомі люди. Майстер-класи провели Олексій Арестович (військовий експерт, психолог, актор, телеведучий, колишній кадровий офіцер ЗСУ, фахівець в області оперативної психології, конфліктології та психології екстремальних ситуацій), Віктор Сидорович (незмінний соліст всесвітньо відомого турецького танцювального ансамблю «Вогні Анатолії»), Микола Сергійович Арестович (професор Національного університету оборони України імені І.Черняхівського). Проживала разом з дітьми і майже щодня проводила різні сеанси арт-терапії психолог Стамбульського університету Юлія Кривенко.

Незабутній, насичений подіями культурно-освітній проект «Творча майстерня» запам'ятається дітям неймовірною кількістю вражень і чудовими подарунками.

ФОТО: UkrAyna

QHA