КИЇВ (QHA) -

Уже третій рік поспіль інтерактивне шоу «Музей казок» відкриває свої двері для дітей, запрошуючи їх у чудовий світ казок, улюблених персонажів і пригод. Традиційно першими відвідувачами музею стали 500 соціально незахищених дітей, зокрема діти-переселенці, які переїхали з окупованих територій Криму та Донбасу.

Організатори обіцяють, що будь-яка дитина знайде тут щось цікаве. У музеї їх завжди зустрічають 60 казкових персонажів і представлено понад 20 чарівних світів з улюблених казок і мультфільмів.

— У нас представлені як традиційні казки, народні, так і створені вітчизняним кінематографом. Також діти зможуть побачити диснеївських персонажів, яких вони знають і люблять. Багато пригод, які пов'язані з подвигами, подоланням перешкод, взаємодією і спілкуванням  це те, чого не вистачає сучасним дітям сьогодні. Ми спілкуємося з дітьми, ми не садимо їх у залі і показуємо гру на сцені, а створюємо всі умови, щоб дитина брала безпосередню участь у дійстві, розповів організатор, засновник агентства з організації свят ІКРА Сергій Гнатюк.

Казковий персонаж Божевільний Капелюшник (він же актор Паша Лі,  ред.) розповів, що цього року інтерактивна програма для дітей покликана підсилити віру дітей у себе, батьків і своїх улюблених героїв.

 Сьогодні діти більше дивляться в телефони, борознять нтернет. Герої казок втрачають свої сили. А іноді у батьків не залишається віри в своїх дітей... Гра спрямована на те, щоб батьки повірили у своїх дітей, адже тільки тоді вони виростуть справжніми героями. Ми закликаємо всіх дорослих вірити у своїх дітей, а дітей вірити у батьків, бо віра нас здіймає, сказав він.

Серед нових вражаючих локацій піратський корабель, який, як обіцяють організатори, стане «гарячою» точкою в цьому казковому світі. На противагу йому влаштований крижаний куточок Снігової Королеви, яка спробує всіх заморозити.

Також у музеї можна зустріти ельфів, богатирів, єдинорогів, Джека Горобця, Алісу в Країні Див і багатьох інших улюблених персонажів.

Діти можуть не тільки пограти з казковими героями, а й власними руками зробити новорічні листівки з побажаннями і подарувати їх улюбленому персонажеві або Дідові Морозу.

Трирічна Каролінка і десятирічна Тамара готують листівки Алісі в Країні Див, оскільки дуже люблять цю казку. А собі під ялинку Тамара побажала ляльку.

Робити новорічні листівки дітям допомагала Попелюшка.

«Музей казок» відкритий для всіх бажаючих з 23 грудня до 9 січня. Поринути у світ чарівництва можна на арт-заводі «Платформа», в торговому центрі «Даринок» (станція метро «Лісова»).

QHA