СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Школярам молодших класів в анексованому Росією Криму розповідають про загрозу терористів ІДІЛ і показують навчальні мультфільми про те, як вести себе у випадку вибухів. Про це повідомив на своїй сторінці в Фейсбук перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял.

— Наша донька-другоклашка безтурботно раптом випалює, що їм сьогодні разом із першокласниками розповідали про ІДІЛ і показували мультик, в якому МНСник пояснює, як потрібно себе вести в разі вибуху машини або літака.

Панове, а чого ви відразу кадри з Алеппо не покажете?! Сирійські діти поділяться досвідом з нашими, як поводитися під час "кращих навчань".

А також покажіть навчальні мультики про те, як вести себе дітям, коли вранці до них додому вриваються браві силовики, перевертають все догори дном і забирають батьків. Можна тільки дітям, чиї батьки сповідують іслам або є громадськими активістами. У вас же така сегрегація?

Закінчилася лекція фразою: "Хто вибирає смерть, іде до ІДІЛ, хто вибирає життя, — туди не йде".

Цікаво, а що вибирають колеги мультяшного МНСника з інших держструктур, які побили Ільдара Дадіна, катували Панова і Захтея, які вчиняють насильство і вбивства ув'язнених у виправних установах...

П.С. Наша сім'я засуджує будь-які форми насильства і вбивства людей, будь то терористи або люди у погонах. Переконаний, що розповіді про ІДІЛ не для молодшої школи, — написав Наріман Джелял.

Нагадаємо, як передавало QHA, 15 грудня силові структури самопроголошеної влади окупованого Криму під час проведеного «рейду» по відлову мусульман, осіб неслов'янської зовнішності та громадян України затримали більше п'яти осіб.

ФОТО: інтернет

QHA