СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

У пробах молочної продукції, взятих в дитячих садках окупованого Росією Криму, були виявлені рослинні олії, а у м'ясі антибіотики. Про це заявив на прес-конференції начальник так званого відділу з нагляду за переданими повноваженнями в галузі ветеринарії Управління Федеральної служби з ветеринарного і фітосанітарного нагляду Світлана Шамбазова.

— За результатами досліджень з 236 проб молочної продукції вісімдесяти виробників у 104 випадках виявлено невідповідність показників жирно-кислотного складу, простіше кажучи, в продукцію додавали рослинні жири, зазначила вона.

За її словами, у м'ясі були виявлені антибіотики.

— Крім того, ми досліджували продукцію тваринного походження. З 482 проб молочної продукції, яловичини, свинини, м'яса птиці, меду та яєць, у восьми випадках були виявлені антибіотики, заявила представник окупаційної влади.

Раніше повідомлялося, що минулого року окупанти не пустили до анексованого Криму 15 тонн українських продуктів. Всі продукти перевозили в ручній поклажі люди, які перетинають адмінмежу з анексованим півостровом.

QHA