АНКАРА (QHA) -

Представники дипломатичних місій Латвії і Мальти в Анкарі, спільно з посольством України в Туреччині, взяли участь у флешмобі на підтримку територіальної цілісності України, йдеться у повідомленні посольства України в Туреччині.

До флешмобу також приєдналися і правозахисники, а також представники кримськотатарської громади.

— Перше дипломатичне співтовариство Анкари, включаючи послів Латвії і Мальти, правозахисників, а також лідерів кримськотатарської громади, взяли участь у флешмобі на підтримку територіальної цілісності України і політичних в'язнів, — йдеться у повідомленні посольства України, поширеному в соціальній мережі Twitter.

Нагадаємо, раніше представники української та кримськотатарської діаспори Анталії організували акцію протесту, вимагаючи звільнити Крим від російської окупації і притягти агресора до відповідальності.

Нагадаємо, 24 лютого посольство України в Туреччині спільно з Генеральним центром кримських тюрків Туреччини провели спільні заходи, приурочені до четвертої річниці окупації Росією Криму та 100-річчя від дня загибелі першого муфтія мусульман Криму, Литви, Польщі, ініціатора проведення Першого Курултаю кримськотатарського народу, першого глави уряду Кримської народної республіки, автора кримськотатарського гімну Номана Челебіджихана.

QHA