ВІЛЬНЮС (QHA) -

Екс-посол Литви в Україні Маріус Януконіс запропонував заснувати символічні представництва кримських татар у світових столицях. Про це він заявив 29 травня, виступаючи на міжнародній конференції «Кримські татари через три роки після окупації Криму...», яка проходить у Сеймі Литви, повідомив журналіст Юрій Луканов на своїй сторінці в Фейсбуці.

Екс-посол Литви у США Зігмантас Павільоніс підтримав пропозицію колеги про створення «інформаційних центрів, які будуть розповідати про становище кримських татар у Криму».

У свою чергу міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкевічус зазначив, що Литва продовжує підтримувати жителів Криму і закликає РФ припинити порушення прав людини на окупованому півострові.

Нагадаємо, у Вільнюсі стартувала міжнародна дводенна конференція «Кримські татари через три роки після окупації Криму: нинішня ситуація та подальша стратегія для міжнародного співтовариства». Учасники конференції будуть обговорювати різні аспекти окупації Криму: порушення міжнародного права під час анексії, ситуацію з правами людини, порушення майнових прав на півострові, а також дії Литви на міжнародній арені, спрямовані на те, щоб і надалі анексія Криму була визнана.

ФОТО: інтернет

QHA